Tabela

Yönlendirme, bilgi verme ve tanıtım Tabela.

Hizmet
Tabela
Ajans
Creatiwe Design Web Vision
Hizmet Detay
Tabela Dijital Baskı
Tabela, firmanız veya şirketinizin bilinilirliğini arttırmak, reklam ve tanıtımını daha kolay yapmak için kullandığımız materyallerdir. Tabela yapımında birçok farklı malzeme kullanılır, tabela dışarıdan ilk görülen obje olmasından dolayı göze güzel gözüken, insanların albenisini uyandıran, cezbeden birçok modeli ve şekli bulunur. Kabartma kutu harf, folyo kesim, dijital baskı, ışıklı tabela, ışıksız tabela, kutu harf tabela, paslanmaz çelik tabela, led tabela, mantar led tabela ve daha birçok çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca kullanım alanları çok geniştir, dış cephe tabelasından, iç kapı tabelasına, iç yönlendirme tabelalarından çatı tabelalarına kadar kullanım alanı ve vizyonu çok geniştir.

Tabela çeşitleri denildiğinde Creatiwe Ajans olarak tecrübeli ve uzman kadromuz ile en uygun ve en kaliteli tabelaları montaj dahil olarak sizlere hizmet sunuyoruz, aluminyum tabela, pleksiglas tabela, polikarbon tabela, kutu harf tabela, dijital baskı tabela, totem tabela, fener tabela, gravür tabela, krom kutu harf tabela, pleksiglas kutu harf tabela, aluminyum kutu harf tabela, yönlendirme tabelaları, roll up tabelalar, tabela çeşitlerinin ilk akla gelen ve en çok kullanılanlarıdır.

Tabelalar kullanım alanı itibariyle geniş bir yelpazeye sahiptir. Düşünün ki bir AVM dükkanından, sokak bakkalına kadar her esnafın, işverenin, işyerinin bir tabelaya kendini göstermeye, tanıtmaya ihtiyacı vardır. Tabelalar firmamızın ilk görünün yüzü olduğundan görüntüsü ve kalitesi çok önemlidir.

Creatiwe ajans tabela üretimi ve montajı dışında, bina giydirme, cam giydirme, araç giydirme ve kaplama işlerinide titizlikle yapmaktadır. Vitrin camınızı folyo yada one way vision ile kaplayarak geniş kitlelere reklamınızı çok uygun maliyetlerle yapabilirsiniz.
 
Reklam panosu, genellikle kalabalık yolların kenarında bulunan bir dış mekan reklamı yapısı. Reklam panoları yoldan geçen sürücüler ve yayalara büyük reklamlar sunar. Genellikle büyük yazılmış bir slogan ya da görsel barındırır.
 
Tabela olarak da kabul görebilir. Tabela ışıklı, ışıksız, germe, kutu harf, pleksi ve polikarbon üzerine folyo kesim ya da baskı şeklinde katagorilere ayrılabilir.