Dijital Baskı

Hızlı, güvenilir ve pratik baskı çözümleri...

Hizmet
Dijital Baskı
Ajans
Creatiwe Ajans Rüya Markalar
Hizmet Detay
Dijital Baskı
Günümüz şartlarında Dijital Baskı ihtiyacı oldukça artmıştır, matbaacılık sektörü de yavaş yavaş dijital baskı teknolojlirine kaymaktadır. Acil kartvizit, acil zarf, acil antetli kağıt, acil sunum dosyası ve aklınıza gelebilecek her türlü basılı ihtiyacınıza saatler içinde ulaşabileceğiniz bir teknolojiden bahsediyoruz ve bu teknoloji öyle hızlı gelişiyor ki neredeyse ofset baskı kalitesinde dijital baskı yapan makinalar üretiliyor.

Acil matbaa işleri yanında düşük tirajlı işlerinizde de dijital baskı mükemmel bir tercih olacaktır, evet birim fiyatınız artacaktır doğal olarak fakat ister 1 ister 10 yada 100 adet cepli dosya yaptırabilirsiniz mesela, yada 100 adet kartvizit, 10 adet zarf ve daha nicesi, aklınıza gelecek her türlü basılı materyali artık dijital baskı teknolojileriyle halletmek mümkün. Elbette adet arttıkça ofset baskı daha mantıklı olacağından dijital baskıdan uzaklaşılıyor fakat az adetli işlerde büyük yardımcımız dijital baskılardır.

Creatiwe Ajans özgün tasarımlarıyla piyasada bulamadığınız matbu evraklarınızı 1 adet dahi olsa tasarlatıp bastırabilirsiniz, acil kartvizit ihtiyacımı duydunuz birkaç saat içinde kartvizitiniz hazır. Broşür den kataloğa, el ilanından kartvizite, cepli dosyadan sunum dosyasına, seperatörden kitaba, matbaada basabileceğimiz herşeyi dijital baskı teknolajlieriyle saatler içinde kolayca çözüme ulaştırabiliyoruz.